Ale tytuł wymyśliłem! Normlanie jak nie jeden portal internetowy. 😀 A co! Niech będzie klikalny. 🙂 Jednak postaram się, aby tytuł wpisu był tylko rozgrzewką i obietnicą czegoś więcej.

Poznajcie Kasię i Michała. Dwójkę cudownych zakochańców, których połączyła miłość do sportu. A jak doszło do tej sesji? Nie będzie to nagły zwrot akcji. Po prostu wykorzystałem moc Instagramu. 🙂

Krótkie pytanie, szybki opis pomysłu na sesje i miejsca. Gotowe. Pierwsza wiadomość po chwili czekała w skrzynce. I BANG! Od razu ludzie, których znam. Dalej było już z górki. 🙂 Przy kawie dokładnie obgadaliśmy pomysł na sesję, swoje wizje i pozostało nam tylko poczekać do soboty.

Miejsce sesji – Apartamenty Browar Perła

Gdy mam taką możliwość, to staram się być na miejscu sesji chwilę wcześniej. Dzięki temu mogę „zapoznać się” ze światłem i samym miejscem. W sobotę rano Pani Menager czekała na mnie z kluczami, wchodzę i szczęka opadła mi dwie kondygnacje niżej. Moim oczom ukazał się ogromny, bardzo jasny i przytulny apartament. Dopracowana kuchnia, sypialnia z pięknym widokiem na podwórko browaru, oraz wykończony na biało pokój dzienny. Idealnie pasowało to do naszej wizji. I jeszcze te dwie butelki Perły na powitanie. 😀 Pozostało mi tylko poczekać na moich bohaterów.

Punktualnie o 10 słyszę pukanie do drzwi. Oczywiście to KiM, ale nie spodziewałem się, że przyjadą tak meeega zaopatrzeni. Poza dodatkowymi ubraniami wzięli ze sobą śniadanko, kwiaty, wino i jeszcze wieeeele innych rzeczy. Każda historia ma swój początek i koniec. W zamyśle zdjęcia miały opowiadać o romantycznym poranku. Czy to się udało? Myślę, że bardzo! Za chwilę sami to ocenicie.

W tym miejscu chciałbym podziękować Kasi i Michałowi za zaufanie jakim mnie obdarzyli. DZIĘKUJE! Bardzo profesjonalnie podeszliście do tematu. Wiem, że taka sesja nie jest łatwa, ale efekty są MEEEEEGGGGAAA!

Dziękuje raz jeszcze!

Jeżeli Wam również się podoba, to dajcie znać. Zdjęcia w takim apartamencie, lub Waszym domu możemy zrobić o każdej porze roku. To nie tylko fajna przygoda, ale i pamiątka na całe życie. 🙂

A teraz, zapraszam do oglądania!

 

P.S. Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia, to nie mam nic przeciwko udostępnieniu tego wpisu na Facebooku 😀

Sensualna sesja narzeczeńska, zakochani w łóżku z kwiatami

Dwójka zakochanych w czasie sesji w Apartamentach browaru perła w Lublinie

Intymna sesja narzeczeńska w zaciszu browaru w Lublinie

Sesja narzeczeńska w bieliźnie