Hej, hej!

Dziś coś nowego. Coś, czego jeszcze nie robiłem. Stylizowana sesja plenerowa.

Jeszcze w wakacje zgadałem do mega zdolnej florystki Oli, czy byłaby chętna do takiego projektu. Ola ma własną kwiaciarnie i tworzy w niej prawdziwe cuda. Na Instagramie możecie ją obserwować na MITKA_FLOWERS

To właśnie MITKA zaproponowała kwiatowe stylizacje, które pasują do jesiennych i zimowych ślubów. Dlaczego akurat jesień i zima? Odpowiedź jest prosta. Letnich inspiracji jest więcej niż memów na kwejku 😉

Ale jak wiadomo, na efekt WOW składa się wiele małych czynników.

I tu wkracza Dominika z _dkwedding_  Kurcze, wiecie ile trzeba ogarnąć przy takiej sesji? Sami z Ola nie dalibyśmy rady. Za to Dominika bez najmniejszego problemu zadbała o wszystkie szczegóły. Znalazła salę, Anie od Make-up, oraz Anię fryzjerkę. Magdę, która Tworzy cudowną ślubną papeterię, oraz słodkości.  Gdybym dwa lata temu znał Dominikę, to na pewno powierzyłbym jej organizację naszego ślubu. Miałbym dużo mniej siwych włosów na głowie i wszystko byłoby dopięte na ostatni guzik.

Każda kobieta lubi świetnie wyglądać na zdjęciach. Dlatego o wygląd Naszej Pani Młodej zadbały dwie Anie. Anna Jabłońska Make Up zadbała o makijaż. Natomiast hairbyannabawolska o włosy. Jaki był tego efekt? Nasza Pani Młoda stwierdziła, że wyglądała lepiej niż na ślubie! Nieźle, prawda?

Każdy ślub, to goście. Jednak goście sami się nie pojawią. Trzeba ich zaprosić i bez zaproszeń się nie obejdzie. Macie jednak dość gotowych szablonów z Internetu? Proszę bardzo, na to też mamy rozwiązanie. Poznajcie Magdę z tchurzlive Magda robi prawdziwe cuda z papieru. Zaproszenia, menu, winietki, ale też ręcznie malowane kubki. Sam mam jeden taki.

Wesele, to też słodkości. Nie ukrywam, że wszystkie po sesji zostały zjedzone( he he he) Ale nie można było im się oprzeć. To wszystko za sprawą Sweet Table – Stoły Pełne Słodkości, Candy Bar Takie słodkości pięknie dopełniają całe wesele. Wejdźcie na stronkę, a samo poczujecie, że cieknie Wam ślinka.

No dobrze, ale kto pozował? Poznajcie Magdę i Mateusza. Prawda, że pozują jak profesjonalni modele? A wcale nimi nie są!

Z Magdą poznaliśmy się w szkole fotografii. Później Magda odezwała się do mnie w sprawie fotografowania ich ślubu. A teraz widzimy się kolejny raz na sesji.

No dobrze, już nie przeciągam. Czas pochwalić się zdjęciami, a za jakiś czas również filmem, który przygotował Rafał z You&I – Fotografia Ślubna – Rafał Woźniak Rafał nagrywał również mój ślub. Jak było? A tak! 🙂

Dziękuje wszystkim za zaangażowanie i tak wspaniałe efekty!

Wedding Planerka Dominika – _dkwedding_ 

Florystka Ola – MITKA_FLOWERS

Make Up Artist  Ania – Anna Jabłońska Make Up

Fryzjerka Ania – hairbyannabawolska

Papeteria Magda – tchurzlive

Słodkości Magda – Sweet Table – Stoły Pełne Słodkości, Candy Bar

Film Rafał – You&I – Fotografia Ślubna – Rafał Woźniak

Miejsce – Siedlisko Jabłonna 

Modele – Magda i Mateusz

Zdjęcia – Moja skromna osoba 🙂

Kwiatowe dekoracje oraz ciastka w siedlisku Jabłonna.

Młoda para w siedlisku Jabłonna

 

 

 

Privacy Preference Center