Miło Was tu widzieć!

Dziękuję Wam ogromnie za zainteresowanie moją fotografią na Waszym ślubie 🙂

Z całego serca gratuluję Wam nadchodzącego dnia!
Chciałbym wiedzieć jak mógłbym sprostać Waszym marzeniom i potrzebom. Jakby nie patrzeć fotograf na Waszym ślubie to najważniejsza usługa, którą rezerwujecie 🙂

Zdjęcia, które dla Was zrobię, album który dla Was stworzę, to będzie Wasza furtka wspomnień dnia pełnego niesamowitych chwil i emocji. Chcę, aby powroty do tego dnia były
najpiękniejsze, dumnie dzielone z rodziną i przyjaciółmi, odzwierciedlające błysk w oku, gdy przedzieracie się przez album z dziećmi i wnukami.
Byłbym zaszczycony, móc stać się częścią tak cennych wspomnień.
Dlatego z ogromną przyjemnością wysyłam Wam moją ofertę, która przybliży Wam sposób mojej pracy, mój styl i to co mogę dla Was stworzyć <3

Z ogromną przyjemnością dostosuję ją do Waszych potrzeb i marzeń, jeśli tylko jest jeszcze coś innego co mogłabym Wam zaoferować. 🙂

Po prostu napiszcie, będę Wam bardzo wdzięczny móc dopasować ofertę 100% do Was.

Zachęcam Was bardzo do spotkania ze mną / spotkania online / napijemy się razem kawy, poznamy się, poczujemy kim naprawdę jesteśmy 🙂

Chętnie odpowiem na wszelkie Wasze pytania 🙂

O oferciesłów kilka.

Kompletny fotoreportaż

4000 ZŁ

Zawiera on 12 godzinny fotoreportaż z dnia ślubu oraz:

– sesje narzeczeńską lub plenerową innego dnia (sami decydujecie o tym co Wam się bardziej podoba)

–  250 zdjęć poddanych autorskiej obróbce i ułożonych w historię

– pakiet dokumentalny (minimum 500 zdjęć poddanych podstawowej obróbce graficznej)

– internetową galerię zabezpieczoną hasłem

– stylowy, drewniany pendrive

– foto album w formacie 25×35 cm. 20 stron rozkładanych na płasko. Album po rozłożeniu ma format 25×70 cm i to Wy wybieracie zdjęcia jakie się w nim znajdą

–  w cenie dojazd do 100 km od Lublina

Czym różnią się zdjęcia ułożone w historię od zdjęć w pakiecie dokumentalnym?

Spośród wszystkich zdjęć zrobionych w dniu ślubu, wybieram 250 zdjęć, które ułożę dla Was w historię. Nie taką zwykłą chronologiczną. W historię, która będzie miła dla oka. Będzie kwintesencją najważniejszego dnia w życiu. Ułożę ją z najlepszych zdjęć jakie zrobię w tym dniu.

Natomiast pakiet dokumentalny to zdjęcia poddane podstawowej obróbce graficznej. Historia nie może powodować znużenia. Dlatego nie znajdziecie w niej 20 różnych zdjęć np. detali lub z błogosławieństwa. Znajdą się one w pakiecie dokumentalnym. Znajdziecie w nim też więcej zdjęć rodziców, przyjaciół oraz całą otoczkę dnia ślubu. Obróbka tych zdjęć obejmuje korektę balansu bieli, kontrastu oraz ekspozycji. Zdjęcia z tego pakietu mogą zostać poddane autorskiej obróbce. Wybieracie te zdjęcia, a koszt obróbki to 10 zł/szt.

Kilka dodatkowych informacji.

50% rabatu na sesje narzeczeńską lub plenerową.

Koszt każdej z tych sesji poza pakietem to 800 zł.

Dojazd powyżej 100 km od Lublina to tylko koszty paliwa.

Dodatkowa godzina pracy-300 zł.

Możecie również zamówić albumy dla rodziców. Wyceniam je wtedy wg. Waszych potrzeb.

Macie pytania, chcecie coś zmienić, lub już zdecydowaliście?

Napiszcie do mnie!

A oto jak wygląda wspomniany album.

Do wyboru macie ponad 40 rodzajów okładek. Okładek które możecie głaskać, miziać i przytulać.

Czy to będzie rok po ślub, czy 50 lat później. Ten album przechowa Wasze wspomnienia i sprawi, że nie jedna łezka zakręci się w oku.

Nie chcecie kota w worku, prawda?To koniecznie przeczytajcie!

Warto.

Bądźmy szczerzy.

W tej chwili prawie się nie znamy. Dlaczego jakiemuś gościowi z aparatem macie zapłacić kupę kasy? Co on właściwie umie i skąd mamy mieć pewność, że Nas nie zawiedzie? Jakie robi zdjęcia?

Już wyjaśniam. Zacznijmy od końca. Jakie robię zdjęcia?

To możecie sprawdzić na stronie Portfolio lub na Blogu. Gorąco Was do tego zachęcam! Sprawdźcie czy odpowiada Wam moja kolorystyka, kadrowanie, umiejętność łapania emocji. To bardzo istotne. Każdemu podoba się co innego.

Co on właściwie umie i skąd mamy mieć pewność, że Nas nie zawiedzie?

Śledząc moje konto na Insta lub Facebooku możecie zobaczyć, że zajmuje się nie tylko fotografią ślubną. Praktykuje szeroko rozumiany fotoreportaż. Od polityki, przez demonstracje po sport. Pracuje dla ogólnopolskich agencji fotograficzny. REPORTER/East News, a od niedawna również dla Polskiej Agencji Prasowej. Moje zdjęcia możecie codziennie spotkać na Onecie, Wirtualnej Polsce, Radiu Zet, w Forbesie, Newsweeku i wieeeeelu innych miejscach.

Praktyka czyni mistrza. Połączenie tych wszystkich dziedzin fotografii pozwala ćwiczyć oko i przewidywać wydarzenia, a to z kolei umożliwia lepsze ustawienie i skomponowanie kadru. To właśnie sprawia, że mogę robić coraz lepsze zdjęcia, pracując przy tym bezinwazyjnie. Nie ustawiam wydarzeń. Pomagam za to w pozowaniu w trakcie robienia portretów.

Dlaczego jakiemuś gościowi z aparatem macie zapłacić kupę kasy?

Wiem jaka wielka odpowiedzialność na mnie spoczywa. Ślub bierze się tylko raz, emocji i zdarzeń nie da się powtórzyć. Doświadczenie to najważniejszy czynnik, który decyduje o cenie pakietu. Jestem przygotowany na każdą ewentualność. Dlatego pracuje na dwóch aparatach, trzeci czeka w torbie. Od razu po powrocie do domu, zgrywam wszystkie zdjęcia i trzymam je na pięciu (tak, PIĘCIU!) różnych dyskach, w dwóch różnych miejscach. Następnie selekcjonuje zdjęcia. Wybieram zdjęcia z których ułożę historię, a które znajdą się w pakiecie dokumentalnym. Gotowe zdjęcia otrzymacie w ciągu 30 dni roboczych od dnia ślubu lub sesji. Cały pakiet z pendrivem i albumem w ciągu 3 miesięcy.

Kilka zdjęć.

Więcej znajdziecie w zakładce portfolio.

Portfolio